Získejte nové zážitky, přátelé, poznejte známé osobnosti!

Fotbalový kemp Luďka Zelenky

Garantem a organizátorem kempu je bývalý profesionální fotbalista Luděk Zelenka s bohatými hráčskými zkušenostmi ve špičkových klubech. Dnes je fotbalovým expertem a spolukomentátorem fotbalových televizních přenosu ať už z domácích fotbalových soutěží, tak i evropských pohárových soutěží, ale i reprezentačních utkání. Protože jej řada dětí zná právě z televizních přenosů a sledují jeho komentáře, je velice oblíbenou osobou.

Luděk Zelenka

grant kempu
Chci využít svých kontaktů a zkušeností z fotbalového prostředí pro děti.

Daniela Zelenková

kontaktní osoba
Chci, aby děti zažily něco nevšedního a aby osobnosti z televize pro ně nebyli nedosažitelným cílem.

Zdeněk Radosta

ředitel areálu
Chci, aby se děti v Podještědském sportovním areálu v Českém Dubu cítily, jako doma.

Letní kemp

je rozdělen do pěti týdenních turnusů od 28.6. do 31. 7. 2015. Kapacita turnusu je 85 dětí.

* detailnější informace, podmínky účasti a cena

Zimní kemp

proběhne v jednom týdenním turnusu od 1.2. do 6. 2. 2015. Kapacita kempu je 25 dětí.

* detailnější informace, podmínky účasti a cena

Rodiče o kempu

Žaneta Abtrachimová
maminka Matyáše

Matyho k Vám posíláme pro absolutní nadšení jak z prostředí, kolektivu, trenérů, setkání se známými osobnostmi, tak s maximálním rodinným přístupem a informovaností nás rodičů během konání kempu.

Paní Bartošková
maminka účastníka

Syna to už nikam jinam neláká, protože se tady cítí jako doma a zároveň je v té nejlepší fotbalové akademii, kterou zná. Jste prostě nejlepší !!!

Robert Faltys
tatínek účastníka

Na Kemp Luďka Zelenky se rádi vracíme pro vstřícný a milý přístup všech, kteří se tam o děti starají a předávají jim své fotbalové zkušenosti.

Kdo se o děti stará?

Děti budou v průběhu turnusů rozděleny na trénování do skupin tak, aby počet nepřevýšil v jedné skupině 10 dětí a trenéři se tak mohli každému hráči věnovat individuálně. V průběhu tréninků a soutěží budou účastníci zařazeni do družstev stejné věkové kategorie. Pro hry budou utvořena družstva ze všech věkových kategorií. 

Stanislav Duben

kempový šéftrenér
Příjemná společnost malých i velkých, zábava, uvolnění a nejkrásnější hra na světě. To jsou pro mě kempy Luďka Zelenky.

Nikola Knoblochová

vedoucí
...nekonečné množství zážitků.

Tomáš Jelínek

bývalý účastník a současný asistent
Na kemp jezdím už od svých 10 let a moc se mi tam líbí. Když už nemohu jezdit jako účastník, tak jezdím jako asistent, protože je to výborný kemp s neuvěřitelnou partou lidí.

Kde se kempy konají?

Kemp se koná v Podještědském sportovním areálu v Českém Dubu, kde je pro děti zajištěn nejen program, ale kompletní servis, včetně hotelového ubytování, stravování, relaxace a doprovodných programů. Kromě sportovní části mají děti možnost se účastnit i dopravně bezpečnostní akce, zaměřené na první pomoc, ukázek dopravních havárií spojených s bezpečnostními sedačkami, dále děti budou absolvovat výlety na  golf Ještěd a koupaliště Český Dub. Pro děti je přichystána i diagnostika chodidel s atestem a doporučením nápravy chůze.

Hosté kempů

Kemp navštíví hosté z řad hráčů a trenérů prvoligových a zahraničních klubů a dalších osobností, s kterými si budou moci účastníci zatrénovat, popovídat o jejich zkušenostech, zážitcích a úspěších. 

Namátkou účast přislíbili Jiří Štajner, Pavel Horváth, Petr Švancara, Jan Trousil, Lukáš Vácha, Jan Vorel, Josef Šural, Ivo Ulich, Jiří Novotný, Horst Siegl, Milan Fukal, Petr Zábojník a další.

Jiří Štajner

útočník, FC Oberlausitz Neugersdorf
...myslím si, že je to výborný tady na tom kempu a jezdím sem už nekolikátý rok a vždy je to super.

Ondřej Pavelec

brankář, Winnipeg Jets (NHL)
...Byl jsem tu už minulý rok a jezdím sem hrozně rád. Ten areál je tady nádherný, skvělý lidi a kluci, kteří do toho mají chuť.

Jan Matura

skokan na lyžích, reprezentant ČR
Kemp je skvělá věc a jsem rád, že je tolik kluků, kterých takhle sportuje. Myslím, že je to hodně důležitý v dnešní době.

Partneři kempů

Děti budou v průběhu turnusů rozděleny na trénování do skupin tak, aby počet nepřevýšil v jedné skupině 10 dětí a trenéři se tak mohli každému hráči věnovat individuálně. V průběhu tréninků a soutěží budou účastníci zařazeni do družstev stejné věkové kategorie. Pro hry budou utvořena družstva ze všech věkových kategorií. 

Semir Boughattas

jednatel společnosti IVAR CS s.r.o.
Vážím si Luďka a jeho práce, proto podporuji Podještědský sportovní areál po celý rok. Zejména pak oceňuji preciznost a zaujetí, s jakým tým kolem Luďka připravuje fotbalové kempy pro mladé sportovce.

Markéta Haindlová

předsedkyně ČAFH
Velice si vážím práce, kterou odvádí tým kolem Luďka Zelenky a jsem ráda, že se mohu partnersky podílet na tak bohulibém projektu.

Petr Jiřík

manager HH Sportif s.r.o.
Pro společnost i mě jsou kempy vrcholem a neodmyslitelnou součástí každého léta. Rodinná atmosféra, pohoda, zážitky a skvělý tým FKLZ je tím, co nás sem každoročně táhne zpět a moc si vážíme, že můžeme být u toho!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Každodenní zpravodajství

Během jednotlivých turnusů vás informujeme o dění na našem kempu.

  • kempový deník
  • fotky z jednotlivých dnů
  • hlášky dne
  • videoreportáže na kempové TV